Search
Close this search box.
فالوور واقعی
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
7 فالور واقعی ایرانی - 380,000  تومان 100000/100 فعال
فالوور اینستاگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
3 فالوور ارزان - 30,000  تومان 100000/100 فعال
4 فالوور میکس - 55,000  تومان 100000/100 فعال
6 فالوور ایرانی - 99,000  تومان 100000/100 فعال

فالوور واقعی

  1. هر کسب و کاری که به اینستاگرام ورود پیدا می کند، افزایش واقعی دنبال کنندگان صفحه اش، بزرگترین هدفی است که در ابتدای امر روی آن متمرکز می شود.
    با خرید فالوور واقعی اینستاگرام به پیشرفت پیج اینستاگرام خود به طور واقعی سرعت می دهید. در صورتی که پیج اینستاگرام شخصی دارید، با خرید فالوور اینستاگرام پیج شما اعتبار بالاتری خواهد داشت و پست هایی که ارسال می کنید بیشتر دیده می شود و لایک می گیرند و اینستاگرام شما افزایش فالوور واقعی خواهد داشت. در صورتی که پیج اینستاگرام شما مربوط به کسب و کار شماست، مزیت های خرید فالوور اینستاگرام واقعی دوچندان است و تبلیغات اینستاگرام شما به راحتی انجام می پذیرد. با خرید فالوور واقعی پیج شما اعتبار و محبوبیت بیشتری خواهد داشت، تعداد فالوور و دنبال کننده های واقعی شما بیشتر می شود، پست های شما به طور واقعی بیشتر دیده می شود و لایک بیشتری می گیرد و فالوورهای فعلی و یا مشتریان شما در هنگام مشاهده تعداد فالوورها و لایک های پیج اینستاگرام شما اعتبار بیشتری به شما خواهند داد.
    بر خلاف فالوور فیک، این نوع فالوور از افراد واقعی به وجود آمده است حتی اگر این فالوئر ها در بدبینانه ترین حالت لایک نکنند و یا کامنت نگذارند ولی پست ها برای ایشان نمایش داده می شود و با هر بار بازدید توسط انها ، یک impression و Reach  به آن پست تعلق می‌گیرد که تاثیر خیلی زیادی برای به نمایش درآمدن آن پست در اکسپلورر اینستاگرام دارد!
    این مزیت فالوور واقعی نسبت به فالوور فیک است که نه تنها ارزش صفحه شما را نزد اینستاگرام بالا می‌برد، بلکه تأثیر مثبتی بر روند افزایش فالوورهایتان نیز دارد.

 

 

چرا باید فالوور واقعی برای پیج اینستاگرام خریداری کنیم ؟
خرید فالوور واقعی اینستاگرام به پیشرفت پیج اینستاگرام شما سرعت بیشتری میدهد و نه تنها ارزش صفحه شما را نزد اینستاگرام بالا می برد بلکه تاثیر مثبتی بر روند افزایش فالوور هایتان و به نمایش  درامدن پست های شما در اکسپلور اینستاگرام دارد.
با خرید فالوور واقعی ، دنبال کننده های پیج شما بالا میرود و این امر باعث میشود پیج شما از اعتبار و محبوبیت بالاتری برخوردار شود که به رونق کسب و کار شما کمک خیلی زیادی میکند.

 

ایا خرید فالوور واقعی ثابت است و ریزش نداره ؟
خیر تمام فالوور ها ریزش دارن زیرا کاربران واقعی دنبال محتوای مفید و ارزشمند هستند و اگر صفحه اینستاگرام شما نتواند محتوای مفیدی و با ارزشی برای کاربران داشته باشد قطعا شما را انفالو خواهند کرد.
در واقع بدون داشتن محتوا و پست های با کیفیت نمیتوان فالوور های خود را نگه داشت و ان هارا در اینده افزایش داد.

 

ایا خرید فالوور واقعی تاثیری بر لایک و ویو دارند؟ 
درصد فعالیت فالوور ها  کاملا بستگی به محتوای پیج شما دارد هرچقدر محتوای پیج شما مفید تر و جذاب تر باشد کاربران بیشتر ترغیب میشوند که صفحه شمارو دنبال کنند و قطعا به همان نسبت بازخورد های متفاوتی خواهید داشت.

 

چگونه از حذف فالوور ها جلوگیری کنیم؟
از بایو و لوگو مناسب استفاده کنیم

به هیچ عنوان کیفیت رابه کمیت ترجیح ندهیم
پست ها را مرتبط با موضوع پیج قرار دهید
پستهای خود را به طور یک جا منتشر نکنیم
خبرای همه پست های خود یک عنوان بگذاریم
از پست هایی که سبب ازار کاربران میشود استفاده نکنیم
از هشتگ ها بیش از استفاده نکنیم
به کامنت فالوور ها درزیر پست ها توجه کنیم
از محتوای تکراری استفاده نکنیم

 

چگونه بافالوور ها ایجاد تعامل کنیم ؟
ایجاد نظرسنجی در استوری
ایجاد نظرسنجی در کامنت ها
پاسخ به سوالات پر تکرار
پاسخ به سوالات کاربران
نشان دادن اعتماد و رضایت مشتریان از محصولات شما
استفاده از پست هایی متناسب یا سلایق مشتریان

فالوور ارزان

این فالوور‌ها عموما توسط نرم‌ افزارها ساخته می‌شوند و از این فالوورها نمی‌توان انتظار تعامل با صفحه را داشت. این فالوورها هیچگونه ارزشی برای شما نخواهند داشت به جز افزودن تعداد فالوورهای شما. پس اگر در شروع راه هستید می‌توانید برای اعتبار بخشی به صفحه و کسب و کار خود اقدام به خرید فالوور فیک کنید.

 

 

ایا فالوورهای ارزان تاثیری بر لایک و کامنت دارند ؟

خیر. هیچ یک از فالوورها فعال نیستند در صورت تمایل برای لایک، کامنت، ویو و یا هر خدمات دیگر می‌توانید سفارش جداگونه برای هر یک داشته باشید.

 

آیا فالوور ارزان به افزایش فروش دراینستاگرام کمکی می کند؟

دلیل استفاده از کاربران آفلاین بالا بردن اعتبار پیج است.لذا افراد واقعی قبل عضویت در این صفحات اجتماعی به آمار آنها توجه می کنند و اعتبار آنها را با آمارشان می سنجند استفاده از فالوور فیک برای پیج های تازه تاسیس شده در جذب افراد واقعی بسیار موثر است . هر چقدر اعتماد کاربران به صفحه کسب ‌و کارتان بیشتر باشد، آنها راحت ‌تر از شما خرید می ‌کنند و درآمد شما افزایش پیدا می ‌کند.

 

ایا فالوور ریزش دارد ؟

فالوور های فیک، کاربرهای غیرفعال هستند اگر چه آنفالو کردن توسط این فالوورها انجام نمی شود اما امکان بسته شدن اکانت ها توسط اینستاگرام وجود دارد  اینستاگرام میخواهد فضای اینستاگرامی را از کانت های اسپم و غیر واقعی و فیک پاک کند  وقتی اینستاگرام پیج های اسپم را پاک میکند شما ریزش فالوور پیدا میکند.

فالوور میکس

می‌توان گفت خرید فالوور اینستاگرام به معنای افزایش اعتبار و ارزش شما در کسب‌وکارتان در دید بازدیدکنندگان پیج می‌باشد..
زمانی که شما خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام یا فالوور فیک ایرانی اینستاگرام را انجام می‌دهید و تعداد فالوور هایتان بالا می‌رود افراد ترغیب می‌شوند که شما را دنبال کنند تا ببینند چه چیز خاصی را به اشتراک می‌گذارید که تعداد فالوور هایتان زیاد است. از این فالوورها نمی‌توان انتظار تعامل با صفحه را داشت. ولی اگر در شروع راه هستید می‌توانید برای اعتباربخشی به صفحه و کسب‌وکار خود اقدام به خرید فالوور کنید.

فالوور ایرانی

می‌توان گفت فالوور در اینستاگرام به معنای اعتبار و ارزش شما در کسب و کارتان می باشد.
هر چه در این فضا عدد بزرگتری برای فالور داشته باشید، معتبر تر و تأثیر بیشتر و بهتری روی مخاطبین و اشخاص جدید خواهید داشت. همین موضوع سبب شد که از صفحات تازه تاسیس تا افراد مشهور به فکر اضافه کردن تعدادی فالوور به اینستاگرامشان باشند علت این بود که رسیدن به این عدد با روش های مستقیم و ارگانیک دشوار است. همین موضوع باعث می شود افراد ناگهان تصمیم بگیرند خرید فالورر اینستاگرام را بعنوان گزینه ی نهایی انتخاب کنند. این یکی دیگر از دلایلی است که افراد روی به خرید فالوور آورده‌اند.
اگر شما به شکل صحیح‌ و معقولانه از اینستاگرام استفاده کنید، بالا بودن تعداد فالوور هایتان دیگر فقط یک عدد نخواهد بود و به شما در راه اندازی و رونق کسب و کار تان کمک میکند که بسیار مفید خواهد بود. زمانی که شما فالوور خریداری میکنید و تعداد فالوور هایتان بالا باشد افراد وسوسه و ترغیب میشوند که شما را دنبال کنند تا ببینند چه چیز خاصی را به اشتراک می گذارید که تعداد فالوور هایتان زیاد است. خرید فالوور علاوه بر افزایش اولیه تعداد فالوور به طور غیر مستقیم موجب افزایش هرچه بیشتر فالوور های شما میشود.

فروشگاه خدمات مجازی سوشیال باما

بهترین خدمات را در کمترین زمان از ما تهیه کنید...

درباره سوشیال باما

سایت خدمات سوشیال باما، بهترین و معتبرترین سایت برای خرید خدمات مجازی از جمله اینستاگرام و تلگرام می باشد که شما میتوانید در هرزمینه ای برای رشد کسب و کار خود از آن استفاده کنید.

تماس با پشتیبانی: 09395434722 

کلیه حقوق وبسایت برای سوشیال باما محفوظ است.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد